Reclamatie DMD

Discuție în 'Plangeri' creată de În Panamera, 3 Iun 2018.

1. În Panamera

În Panamera New Member

Aprecieri primite:
    0
    Admin

• Numele tău:În Panamera
    • Numele adminului reclamat: DmD
    • SteamID*:
      Eu [U:1:114887997]
      DmD [U:1:227955855]

• Data și ora:3 Iunie 2018 / 14:03
    • Motiv: Îl evoc pe DmD în instanţă deoarece am primit un ban fără justificare ( pe motiv pana) pentru ca aveam numele "În Panamera" , care , în mod ironic şi evident face referire la melodia lui Lino Golden ,inculpatul neavând nicio justificare clară pentru motivul ban-ului. Mai mult decât atât, moderatorul Dmd a schimbat motivul banului , consola mea (şi screenshot-ul unui prieten) arătând motiv "pana" , iar în Sourceban scrie "Toxic" . Nemulţumirea mea continuă deoarece adminul permite spam-ul bindurilor altor playeri , dându-le gag doar când alţii îi aduc aminte că e moderator . Aceste lucruri sunt inacceptabile , rog să se ia măsuri în legătură cu inculpatul , deoarece nu e potrivit pentru această funcţie (Fapt dovedit de dezinteresul acestuia şi de excesul expresiilor colocviale)
    • Dovada(SS/demo): Am ataşat toate dovezile necesare aici : https://imgur.com/HZ0HLZr ; https://imgur.com/HZ0HLZr ; https://imgur.com/7mpSWFf .
    • Mențiuni : Doresc să se facă abstracţie de la faptul că eram toxic, copiii folosind bind-uri de genul cel putin 15 minute fără a fi sancţionaţi (Se poate verifica) .

#1 În Panamera, 3 Iun 2018
    Ultima editare: 3 Iun 2018
  2. ๖ۣۜDmD ๖ۣۜGhost

Aprecieri primite:
    1
    Chiar te asteptam
    1) Tu ai luat ban direct pentru ca ai folosit acel bind dupa fiecare kill asupra mea
    2) Ai avut sansa sa te potolesti , nu te-ai oprit
    3) Pe server , da , am dat ban cu reason gresit , dar tot motivul real este toxicitatea ta asupra mea
    4) Sunt aici cu un scop , nu sa fiu batjocura si subiectul tau de glume

3. Addo

Addo New Member

Aprecieri primite:
    1
    Sunt de acord cu DmD , adminu / server staff -ul trebuie respectat .

4. În Panamera

În Panamera New Member

Aprecieri primite:
    0
    1)* Foloseam bind ul cand omlram pe oricine, nu ești cu nimic mai special decât restul și justificarea e strict suviecgiva
    4)* Susții ca ești aici cu un scop dar banurile pe care le dai sunt doar pe motive subiective. Cum rămâne cu ceilalți care foloseau bind uri? Ei nu jigneau pe nimeni cu bindurile lor? Cum se face ca ai reacționat DOAR când TU ai fost cel ofensat?
    Continuând cu 'scopul ' tău, nu crezi ca ar trebui să fii obiectiv si sa fii moderator model?

5. În Panamera

În Panamera New Member

Aprecieri primite:
    0
    @Addo, aici nu e vorba de respect, el nu e deloc obiectiv și sancționează doar cand el e (se simte) victima

6. ๖ۣۜDmD ๖ۣۜGhost

Aprecieri primite:
    1
    Prin Sourcebans te-ai uitat ?
    Vezi ca toți au luat gag ?
    Ei foloseau bind-urile pe alti playeri , alta când folosește pe o persoana din staff
    Dar de faptul că vii mereu pe server și începi sa te bagi aiurea în seama cu mine și să te iei de toți nu-l menționezi ?

7. În Panamera

În Panamera New Member

Aprecieri primite:
    0
    "Vezi ca toți au luat gag ?" -->> Ai citit ce am scris mai sus? "Nemulţumirea mea continuă deoarece adminul permite spam-ul bindurilor altor playeri , dându-le gag doar când alţii îi aduc aminte că e moderator."

Reclamatia asta e pentru altceva , e pentru adminat intr-o maniera nepotrivita si subiectiva.

8. ๖ۣۜDmD ๖ۣۜGhost

Aprecieri primite:
    1
    Nu trebuie sa îmi amintească nimeni cine sunt
    Gag tot dau , chiar daca în secunda 2
    + tu mereu cauti scandal cu mine pe server
    Iti zic sa te potolesti si sa incetezi , tu continui
    Chiar si in aceasta seara ai inceput cu glume proaste dupa fiecare kill asupra mea
    Ba chiar m-ai facut si copil indirect ..
    Asta ce iti spune ?

#8 ๖ۣۜDmD ๖ۣۜGhost, 3 Iun 2018
    Ultima editare: 3 Iun 2018
  9. Don Pero

Don Pero Manager Comunitate
    Membru personal Manager Comunitate Manager Deathmatch

Aprecieri primite:
    7
    @În Panamera provocarea unui admin se pedepseste. Tu faci spam pentru a-i atrage atentia lui DmD asupra altor spammeri ceea ce-l impiedica pe el sa se ocupe de ceilalti playeri. Puteai sa-i spui frumos ca te deranjeaza comportamentul cuiva de pe server si sunt sigur ca se ocupa.

@๖ۣۜDmD ๖ۣۜGhost te rog data viitoare sa pui un motiv mai explicit la ban

Distribuie pagina asta