Announcements:
  • This is a simple test for news function.
  • Please, ignore this message.

Poll: Cum ti s-a parut acest articol ?
Interesant
Neinteresant
[Show Results]

[ Citeste ] Dependenta de jocuri pe calculator
Author Message
 Cr!m3
Veterans
*

Banned

*

Banned

RE: [ Citeste ] Dependenta de jocuri pe calculator
20-06-2012 09:07 AM
(19-06-2012 08:58 PM)red Wrote:  propaganda.jpg

truestory.bmp

[RO]luci_mr
SuperModerator General TF2

SuperModerators

SuperModerators

14-08-2012 10:47 PM
Jocurile...jocurile care ofera o a doua lume...o a doua viata sunt ca o a doua prietena sau a doua sotie .. ca o amanta..
O data ce te apuci de acest joc te indragostesti de el si incepi sa pierzi fiecare minut din viata ta pe acest joc . Atunci cand joci timpul trece iar somnul nu-ti vine .
Aici iti faci multi prieteni si poti lega prietenii nu numai in spatele calculatorului ci si in viata reala .. aici gasesti tot felul de tipuri de caracter al oamenilor -IN JOCURI- . Toti ce se apuca sa joace au in timp o experienta nemarginita, o experienta de oraganizare(am citat cate putin dintr-un comendariu de undeva).
jocurile...trebuie privite pentru relaxare,destindere,trecerea intr-o alta lume fara griji(pe o perioada scurta de timp). Am vazut si un documentar despre jocuri...ca o a doua lume...a fost interesant...puteti citi cate cv aici...http://www.gandul.info/magazin/ia-ti-o-a-doua-viata-pe-internet-950275

(This post was last modified: 14-08-2012 10:47 PM by [RO]luci_mr.)
[Image: image.png]

+rep daca ti-a placut

FatNinja343
Anatidaephobic
*

*

15-08-2012 08:19 PM
(30-04-2012 03:10 PM)Twinkle Wrote:  Sa va zic cum stau lucrurile ... Te joci in cazurile
1.Deja ai devenit dependent,nu ai prieten,ai devenit obez ca majoritatea celor dependenti de pc si nu mai iese niciunu afara
2.Cand este urat afara ploua sau nu ai ce face din plictiseala iti poate tine companie :)
nu am prieteni sunt obez si afara nu am ce face..si sa zboare calu daca vad ceva in neregula cu asta :L.in general dau vina pe ego-ul meu si mai mare..

[Image: 2vhvddj.png]
                                                           click pe user-bar ca sa ma adaugi la prieteni

Shad'O™
TF2 Romania Staff
*

*

03-12-2012 10:08 PM
Eu unul stiu sa fac impartirea dintre Jucat si Scoala astfel incat sa am numai note de 9 si 10 si sa ma si joc la calculator

[Image: Untitled_3.png]

+1 rep,daca ti-am fost de ajutor

ShadowKick
Nothing good lasts forever
*

*

04-12-2012 10:14 AM
Dota 2,Dota2,Dota2 and goddamit Dota 2 guys you use it for everything

“You only live once, but if you do it right, once is enough.” [Image: 76561198026690418.png]

Thread options
Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

User(s) browsing this thread:
1 Guest(s)